Zaprasza na spotkanie

Czy romantyzm dotyczy ludzi po 50tce?
wtorek, 18 Styczeń, 17:00 - 18:00
(Ładowanie..) 11 POZOSTAŁE MIEJSCA
O spotkaniu

W bajkach zawsze mówi się "piękni, młodzi, żyli długo i szczęśliwie". Ale co dalej? Jak to wygląda w praktyce? To spotkanie będzie poświęcone pytaniom dotyczącym randkowania i intymności po 55 roku życia. Prosimy o anonimowe dodawanie swoich pytań pod linkiem. Dodatkowe pytania będzie można też zadać na czacie podczas naszego spotkania - jednak nie możemy wtedy zapewnić pełnej anonimowości. Na pytania będzie odpowiadała światowej sławy seksuolożka - Patrycja Wonatowska w dialogu z ekspertką SilverMarketingu - Aleksandrą Laudańską.

 Przykładowe pytania, które poruszymy podczas spotkania:

- Gdzie poznać inne osoby?

- Jak rozmawiać? Gdzie spotkać się na randkę?

- Czy seks odchodzi po menopauzie i andropauzie?

- Czy po 60tce można nadal mieć fajny seks?

 

Patrycja Wonatowska to psycholożka, seksuolożka, terapeutka w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, edukatorka seksualna. Swoją pracę poświęca profilaktyce zaburzeń psychoseksualnych, szeroko rozumianej edukacji seksualnej i propagowaniu zdrowia seksualnego. Jako edukatorka seksualna zajmuje się poradnictwem w zakresie seksualności w różnych fazach życia. Wykładowczyni na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie oraz SWPS w Poznaniu - Seksuologia praktyczna. Współtwórczyni Instytutu Pozytywnej Seksualności i podcastu Seksozoficznie. Nominowana przez redakcję "Wysokich Obcasów" do grona Entuzjastek - grupy kobiet wyróżnionych za zaangażowanie w budowanie świadomości społecznej, entuzjazm i skuteczność.

Aleksandra Laudańska: Współzałożycielka i była manager Pracowni Dobrego Zdrowia (Yoga Medica). Od 10 lat związana z mediami. CEO Silver Content Hub - agencji custom publishingu i content marketingu specjalizującej się w komunikacji do osób 50+. Od 2018 r. jest także redaktorką naczelną wydawanego przez Urząd m.st. Warszawy „Warszawskiego Miesięcznika Seniorów #POKOLENIA”. W swoich działaniach koncentruje się na tematyce aging society w ujęciu holistycznym. W centrum jej zainteresowań znajdują przede wszystkim: profilaktyka zdrowotna, aktywność zawodowa ludzi 50+, zapobieganie wykluczeniu cyfrowemu, mieszkalnictwo senioralne, silver generation marketing, projektowanie uniwersalne. Jest propagatorką idei smart aging, lifelong learning oraz autorskiej koncepcji edukacji do długowieczności, której założenia realizuje prowadząc portal wolniodmetryki.pl oraz fanpage „Agefree – wolni od metryki”. 

heart

 

Spotkanie jest bezpłatne. Udział w wydarzeniu oznacza jednoznaczną akceptację nagrywania, robienia zdjęć z Państwa udziałem oraz ich późniejszą publikację na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

 

Jak się przygotować?