Zaprasza na spotkanie

Zwiedzaczka świata zainteresowana tematem międzypokoleniowości, technologią i psychologią. Możecie ze mną porozmawiać na każdy temat 

 
LinkedIn - jak stworzyć dobry profil
poniedziałek, 1 Sierpień, 15:30 - 16:00
(Ładowanie..) 6 POZOSTAŁE MIEJSCA
O spotkaniu

W dzisiejszym świecie ciężko wypromować jakikolwiek pomysł lub też znaleźć pracę bez ciekawego profilu na LinkedInie. To na tej platformie ma miejsce większość wymian i zaczątków interakcji biznesowych.

 

Dlatego podczas naszych zajęć, przejrzymy Wasze profile na LinkedInie i pomożemy je uaktualnić i ulepszyć. Zastanowimy się również, jak najlepiej promować nasze aktywności i pomysły w LinkedInowych postach i grupach.

 

LinkedIn pełni w dzisiejszym świecie podobną funkcję do Facebooka, ale jednak obowiązuje na nim inna etykieta interakcji. którą również omówimy podczas spotkania. Jeśli nie masz jeszcze konta na LinkedInie, nie ma problemu - przejdziemy przez to wspólnie podczas zajęć. Zastanów się jedynie nad swoją historią i aktywnościami / projektami, które chciałabyś / chciałbyś wypromować. 

Jak się przygotować?

Jeśli to możliwe, stworzyć konto na LinkedInie:) Będziemy też je zakładali podczas zajęć, więc nie będzie problemu, jeśli ktoś nie ma konta.