Zaprasza na spotkanie

Rozmowę poprowadzi Iwona Kozieja - znana jako "Pani od Dialogu"

Brama mocy każdej kobiety - ścieżka życiowa Aleksandry Laudańskiej
środa, 2 Luty, 18:30 - 19:30
(Ładowanie..) 17 POZOSTAŁE MIEJSCA
O spotkaniu

Zapraszamy na wywiad, rozmowę  z Aleksandrą Laudańską inspirującą do działania i odnalezienia własnej mocy. Aleksandra opowie nam, jak dokładnie potoczyły się jej losy życiowe i jak znalazła się w miejscu, w którym jest teraz.

 

Alesandra Laudańska to współzałożycielka i była manager Pracowni Dobrego Zdrowia (Yoga Medica). Od 10 lat związana z mediami. CEO Silver Content Hub - agencji custom publishingu i content marketingu specjalizującej się w komunikacji do osób 50+. Od 2018 r. jest także redaktorką naczelną wydawanego przez Urząd m.st. Warszawy „Warszawskiego Miesięcznika Seniorów #POKOLENIA”.

W swoich działaniach koncentruje się na tematyce aging society w ujęciu holistycznym. W centrum jej zainteresowań znajdują przede wszystkim: profilaktyka zdrowotna, aktywność zawodowa ludzi 50+, zapobieganie wykluczeniu cyfrowemu, mieszkalnictwo senioralne, silver generation marketing, projektowanie uniwersalne. Jest propagatorką idei smart aging, lifelong learning oraz autorskiej koncepcji edukacji do długowieczności, której założenia realizuje prowadząc portal wolniodmetryki.pl oraz fanpage „Agefree – wolni od metryki.

 

Przygotujcie się na fascynujące historie od serca na temat życia, związków i biznesu!

Rozmowę poprowadzi wiceprezeska Fundacji Wspierania Dialogu "Rozmawiajmy" i  trenerka dialogu - Iwona Kozieja-Grabowska.

Jak się przygotować?

Ciepła herbata:)