Zaprasza na spotkanie

Absolwentka filozofii i afrykanistyki na UW. Zawodowo spędziła trochę czasu w przedszkolach, trochę w telewizji. Od marca związana z Akademią 55+. Prywatnie mama trójki dzieci. 

E-book, audiobook czy papier? - Rozmowy na każdy temat
czwartek, 18 Listopad, 09:30 - 10:00
(Ładowanie..) 9 POZOSTAŁE MIEJSCA
O spotkaniu

Wg raportu Biblioteki Narodowej zaledwie 5% osób czytających książki wybiera książki w postaci elektronicznej, czytane z ekranu komputera, czytnika, telefonu lub tabletu. 

Na spotkaniu porozmawiamy o różnych formatach, w jakich odbieramy książki. Czy mają one wpływ na nasz odbiór? Czy pewne typy lektur lepiej pasują do cyfrowych formatów niż inne? Skąd brać książki cyfrowe? Czy można znaleźć je w lokalnej bibliotece? Serdecznie zapraszam!

 

Zdjęcie utworzone przez jcomp - pl.freepik.com

 

 

Jak się przygotować?

Aby wziąć udział w spotkaniu należy rozsiąść się wygodnie, najlepiej w zacisznym miejscu, w którym nikt nam nie będzie przeszkadzał. Warto przygotować sobie coś do picia. Do spotkania można zarówno dołączyć, jak i je opuścić w każdej chwili. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości, uwagi, osoba prowadząca spotkanie z chęcią we wszystkim pomoże. Wystarczy kliknąć na zdjęcie widoczne po lewej stronie, a następnie przycisk "Wyślij wiadomość".