Zaprasza na spotkanie

Absolwentka filozofii i afrykanistyki na UW. Zawodowo spędziła trochę czasu w przedszkolach, trochę w telewizji. Od marca związana z Akademią 55+. Prywatnie mama trójki dzieci. 

W tym wieku nie wypada - Rozmowy na każdy temat
czwartek, 4 Listopad, 09:30 - 10:00
(Ładowanie..) 8 POZOSTAŁE MIEJSCA
O spotkaniu

Co wypada a czego nie wypada osobom po 50-tce, a po 60-tce? Internet najczęściej oferuje rady kobietom, najczęściej dotyczące ich wyglądu. Nie brakuje uwag o "stosownym" zachowaniu. Zdarzają się również przewrotne odpowiedzi: "nie wypada przejmować się tym, co myślą/ mówią inni". Wiadomo w pewnym wieku każdy człowiek staje się poważną, stateczną i bardzo mądrą osobą, która z jednej strony szuka tylko spokojnych rozrywek, ale z drugiej już wszystko wie i nie popełnia błędów. 

Jakie stereotypy dotyczące "osób w pewnym wieku" najbardziej Was denerwują, jakie śmieszą, które słyszycie najczęściej?

 

Zdjęcie utworzone przez wayhomestudio z freepik.com

Jak się przygotować?

Aby wziąć udział w spotkaniu należy rozsiąść się wygodnie, najlepiej w zacisznym miejscu, w którym nikt nam nie będzie przeszkadzał. Warto przygotować sobie coś do picia. Do spotkania można zarówno dołączyć, jak i je opuścić w każdej chwili. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości, uwagi, osoba prowadząca spotkanie z chęcią we wszystkim pomoże. Wystarczy kliknąć na zdjęcie widoczne po lewej stronie, a następnie przycisk "Wyślij wiadomość".