Zaprasza na spotkanie

Absolwentka filozofii i afrykanistyki na UW. Zawodowo spędziła trochę czasu w przedszkolach, trochę w telewizji. Od marca związana z Akademią 55+. Prywatnie mama trójki dzieci. 

Miasto naszych marzeń. Rozmowy na każdy temat z Dominiką
piątek, 29 Październik, 09:30 - 10:00
(Ładowanie..) 9 POZOSTAŁE MIEJSCA
O spotkaniu

Około 60% Polaków mieszka w miastach, ponad 7 mln w tych liczących powyżej 200 tys. mieszkańców. Jak powinny wyglądać nowoczesne ośrodki miejskie, aby żyło się w nich wygodnie? Czego brakuje, a co się udało wypracować? Jakie rozwiązania mogą przynieść poprawę, a jakie tylko pogłębiają istniejące problemy? Czy da się pogodzić oczekiwania i potrzeby różnych grup tak, aby każdy znalazł w mieście przestrzeń dla siebie? Jakie możliwości mają mieszkańcy, aby wpływać na swoje najbliższe otoczenie i decyzje lokalnych władz? Zapraszam do luźnej dyskusji wszystkich "mieszczuchów" i tych, którzy do miasta wpadają tylko na krótkie odwiedziny. 

 

Fot. projekt miasta Telosa: https://cityoftelosa.com/

Jak się przygotować?

Aby wziąć udział w spotkaniu należy rozsiąść się wygodnie, najlepiej w zacisznym miejscu, w którym nikt nam nie będzie przeszkadzał. Warto przygotować sobie coś do picia. Do spotkania można zarówno dołączyć, jak i je opuścić w każdej chwili. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości, uwagi, osoba prowadząca spotkanie z chęcią we wszystkim pomoże. Wystarczy kliknąć na zdjęcie widoczne po lewej stronie, a następnie przycisk "Wyślij wiadomość".