Zaprasza na spotkanie

Absolwentka filozofii i afrykanistyki na UW. Zawodowo spędziła trochę czasu w przedszkolach, trochę w telewizji. Od marca związana z Akademią 55+. Prywatnie mama trójki dzieci. 

Przepisy na dynie. Rozmowy na każdy temat z Dominiką
środa, 27 Październik, 09:30 - 10:00
(Ładowanie..) 9 POZOSTAŁE MIEJSCA
O spotkaniu

Nie wyobrażam sobie jesieni w kuchni bez dyni. Porozmawiajmy o dyniach, które goszczą na naszych stołach, dyniach zwyczajnych, hokkaido, dyniach makaronowych, dyniach piżmowych, o kremach z dyni, ciastach dyniowych, pierogach z dynią, kanapkowych pastach... Zapraszam na najbardziej pomarańczowe spotkanie na naszej Akademii - wymianę przepisów zarówno na sprawdzone dania, jak i nowe eksperymenty, z którymi planujecie zmierzyć się w tym roku. 

Jak się przygotować?

Aby wziąć udział w spotkaniu należy rozsiąść się wygodnie, najlepiej w zacisznym miejscu, w którym nikt nam nie będzie przeszkadzał. Warto przygotować sobie coś do picia. Do spotkania można zarówno dołączyć, jak i je opuścić w każdej chwili. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości, uwagi, osoba prowadząca spotkanie z chęcią we wszystkim pomoże. Wystarczy kliknąć na zdjęcie widoczne po lewej stronie, a następnie przycisk "Wyślij wiadomość".